Contact

Stichting Twintig van Alphen
Postbus 2067
2400 CB Alphen aan den Rijn
E: info@20vanalphen.nl
T: 06 1216 1332

Heb je een vraag? Bekijk dan eerst de pagina FAQ. Hier vind je informatie o.a. over bereikbaarheid, parkeren, startnummers, etc.

Contactformulier

VoorzitterRonald Verkadevoorzitter@20vanalphen.nl
PenningmeesterMark Burgmanpenningmeester@20vanalphen.nl
Secretaris en VeiligheidszakenVACANTsecretaris@20vanalphen.nl
WedstrijdzakenPetra Sanders – van der Heijdenwedstrijdzaken@20vanalphen.nl
ParcoursJeroen van Luijnparcours@20vanalphen.nl
SponsorzakenEimert Vissersponsoring@20vanalphen.nl
Communicatie & PRTimo Zuiderduincommunicatie@20vanalphen.nl
VrijwilligersSophie Blomvrijwilligers@20vanalphen.nl