Organisatie

De organisatie van de 20 van Alphen wordt steeds professioneler. Dat moet ook wel want het organiseren van een veilig loopevenement voor meer dan 8000 deelnemers is geen eenvoudige klus. Naast het bestuur zijn een dertigtal coördinatoren bijna het hele jaar bezig om een goed evenement neer te zetten.

Heb je vragen, opmerkingen of misschien suggesties of wil je ons team komen versterken? Neem dan contact met ons op via het onderstaande contactformulier.

Contactformulier

Indien dit niet lukt dan kan je ook telefonisch contact opnemen via 06 1216 1332.

Stichting Twintig van Alphen
Postbus 2067
2400 CB Alphen aan den Rijn
E: info@20vanalphen.nl

Het bestuur van de stichting wordt gevormd door:

Voorzitter Ronald Verkade voorzitter@20vanalphen.nl
Penningmeester Niels de Vries penningmeester@20vanalphen.nl
Secretaris en Veiligheidszaken VACANT secretaris@20vanalphen.nl
Wedstrijdzaken Martin Dullemond wedstrijdzaken@20vanalphen.nl
Parcours Jeroen van Luijn parcours@20vanalphen.nl
Sponsorzaken Eimert Visser sponsoring@20vanalphen.nl
Communicatie & PR Elsbeth Littink communicatie@20vanalphen.nl
Vrijwilligers Ruud Bruijntjes vrijwilligers@20vanalphen.nl